Individuāla Reiki japāņu tradīcijas 1, 2, 3 līmeņa un Reiki skolotāja apmācība.


  

 
 
 
 

 Japāņu tradīcijas Reiki 1. līmeņa nodarbība “Sjoden”- ieiešana.

( individuāla apmācība  pieteikšanās pa telefonu 29163360 )

 Pirmajā līmenī jūs mācāties strādāt ar Dzīves, Garīgo Reiki Visuma enerģiju, dziedēt sevi un citus ar savām rokām un jauno Prāta un Apziņas harmonisko stāvokli. Reiki ļaus jums sajust milzīgo Mīlestības spēku, kurš neizsīkstošā plūsmā plūdīs caur jums, piesātinot jūsu Ķermeņa un Dvēseles telpu ar savu Spēku un Mieru. Reiki enerģija. nomierinās un harmonizēs enerģijas potenciālu jūsu ķermenī.

  Lai iemācītos izmantot Reiki enerģiju visu dzīvo radību Labā, nav nepieciešama iepriekšēja enerģētiskā pieredze, vai kādas jūsu enerģētikas īpašības. Jebkurš cilvēks, ar jebkādu enerģētiskā stāvokļa līmeni, pēc pirmā līmeņa Reiki semināra apmeklēšanas, var kļūt par īstu dziednieku.

  Protams, jums nāksies papūlēties, izmantojot jaunās zināšanas, kuras iemācīs jums nodarbībā. Regulāri veicot meditāciju un dziedniecības prakses, jūs dabiskā, vienkāršā un pieejamā katram cilvēkam veidā, dziedējat prātu un ķermeni, apziņas emocionālo stāvokli.

  Garīgā Visuma enerģija sāk viegli plūst caur jūsu rokām pie visa, kam mūsu pasaulē tā nepieciešama. Mūsu nemierīgajā laikā katram cilvēkam ir nepieciešama Mīlestība, Miers un Atbalsts. Reiki sniedz jums iespēju atrasties šajos stāvokļos, neatkarīgi no citiem cilvēkiem un dzīves situācijām.

  Svarīgākais cilvēks pirmajā Reiki līmenī - tas esat jūs, jūsu ķermenis un jūsu garīgā apziņa, kuri nekavējoties mainīs savu stāvokli uz augstāku vibrāciju līmeni. Jūs varēsiet palīdzēt citiem cilvēkiem pat tādās situācijās, kurās agrāk uzskatījāt sevi par bezspēcīgu. Atklājiet sevī Dziednieka Spējas, kuras pamatus jūsos ielicis Radītājs! Atveriet savu Sirdi Mīlestībai, bet ķermeni Veselībai! Tieši Jūs veidojiet savu Dzīvi, katru dienu, lai Reiki kļūst jums par īstu palīgu un draugu.

Japāņu tradīcijas Reiki 2. līmenis “Okuden”- iedziļināšanās.

individuāla apmācība un iniciācija.

  Otrajā līmenī Jūs mācāties ne tikai nodot enerģiju, bet arī vadīt to. Jūs iemācīsieties izmantot Reiki simbolus, lai spētu nodotu dzīves enerģiju uz jebkuru attālumu, kā arī laiku – pagātnē, tagadnē un nākotnē – dziedēt ne tikai cilvēkus, dzīvniekus, priekšmetus, bet arī situācijas, attiecības ar citiem cilvēkiem. Jūs arī varēsiet „aizsargāt” sevi, priekšmetus, dziedēt ieradumus, culvēku uzvedību; strādāt ar emocijām, veiksmīgi realizēt iecerēto, strādāt ar situāciju harmonizāciju.

  Jūs iemācīsieties dziļāk strādāt ar sevi un citiem cilvēkiem. Dziļāk sapratīsit procesus, kuri notiek ar mums, daudz apzinātāk strādāt ar Debesu un Zemes dziedinošajām enerģijām.

Japāņu tradīcijas Reiki 3. līmenis “Simpiden”- noslēpums.

individuāla apmācība un iniciācija.

  Tiek dziļāk uztvertas visas iepriekš iemācītās meditācijas un dziedināšanas paņēmieni. Ievērojami palielinās enerģētiskā līmeņa atbildība. Pilnīgs miers un izpratne par savu misiju dzīvē, ko Dievs devis, kā galveno uzdevumu Reiki sistēmas apmācībai. Sasniedzot pat padziļinātu izpratni it visā: dziedināšanā, pašattīrīšanā, meditācijā – kā sekas iniciācijas saņemšanai.

  Šī ir visaugstākā līmeņa enerģija, kur ar Reiki palīdzību ievērojami palielinās dziedināšana un pašattīrīšanās. Tālākās reiki Japāņu tradīcijas izglītības iespējas svarīgas ir tiem, kuri vēlās kļūt par Reiki skolotāju.

  Ja Jums ir vēlme iegūt Reiki III līmeni, Jums jāpaziņo šī vēlme skolotājam un jāiestājas III līmeņa trenniņa, kas turpinās līdz pat semināra dienai. Reiki III līmenis ir ļoti dziļa un apzināta Dvēseles izvēle. Reiki III līmenis – tas ir Gaismas enerģijas vibrāciju līmenis.
           
              Japāņu tradīcijas Reiki meistars - skolotājs!!!
                                       
                                      

Nodarbības vada Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja Marika Vītola

 

 


Skatīts: 6924x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ