Kas ir biopulsārs.

Biopulsārs – refleksogrāfs

Biopulsārs ir bioreakcijas sistēma, kas mēra 43 orgānu enerģiju un informāciju vairākos dažādos formātos parāda uz ekrāna. Kad cilvēka biolauks ir redzams krāsās, viņa enerģiju iespējams analizēt dažādos veidos – atklājot prāta, ķermeņa un gara saiknes.

  Biopulsārs – refleksogrāfs ir balsīts uz refleksoloģijas, neiroterapijas, kinezioloģijas, bioreakcijas un ķermeņa vibrāciju enerģijas zinātni, un to radīja Martina Grūbere – Auramed dibinātāja.

 Ķermeņa refleksās zonas, ko nolasa rokas sensors, tiek parādītas kā dinamiski bioreakcijas grafiki reālajā laikā.

Fiziskās enerģijas, emocijas un domas ir slēpto enerģiju starojums, kas izpaužas bioenerģētiskajā laukā – aurā.  

Pieteikšanās uz diagnostiku - Marika- 29163360


Žurnāls Taka -  2015.gada jūlijs -  Lias Guļevskas intervija.  
 


Kas ir Biopulsārs?


   Mūsdienās grūti atrast cilvēku, kurš, nebūtu ko dzirdējis par akupunktūru. „Adatu terapija”, Ķīnas tradicionālā medicīna, ar netraumatiskām metodēm izmantojot iedarbību uz cilvēka ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem. Akupunktūras sākumi datēti jau 10 000 gadus p.m.e., apmēram 2000. gadu pirms mūsu ēras adatu terapijas izmantošanu sāka pielietot Ķīnas imperatoru galmā. Tās pamatā teorija, ka cilvēka organisms ir viens vesels. Austrumu medicīna atzīst, ka veselam cilvēkam pa visiem četrpadsmit enerģijas kanāliem enerģija plūst vienmērīgi, taču, tiklīdz kādā vietā rodas enerģijas sastrēgums, cilvēks saslimst.

    Rit laiks, balstoties uz senās Ķīnas medicīnas pamatiem, rodas un attīstās jaunas teorijas un veidi, kā cilvēkiem palīdzēt. Viens no jaunākajiem šādiem brīnumiem ir biopulsārs, ar kuru darbojas reiki meistare -skolotāja Marika Vītola Tukumā. Viņas rokās nonācis šis brīnumaparāts, ar kura palīdzību ne tikai var noskanēt cilvēka auru, bet ar šī attēla palīdzību veselības stāvokli diagnosticēt tajā stadijā, kad slimība vēl nav pārņēmusi viņa organismu. Tiekoties ar Mariku lūdzu viņu pastāstīt par šo aparātu sīkāk.

MARIKA: Šis aparātiņš, biopulsārs – refleksogrāfs, balstīts uz refleksoloģijas, neiroterapijas, kinezioloģijas, bioreakcijas un ķermeņa vibrāciju enerģijas zinātni. Oficiāli pieņemts, ka 1995. gadā to sāka izstrādāt Martina Grūbere – Auramed dibinātāja, balstoties uz auras fotografēšanas aparātu. Bet saprotot, ka ar to vien ir par maz, pie šīs problēmas strādājuši vairāki Eiropas ārsti, terapeiti, kā arī dziednieki un bioenerģētiķi. Lai šo punktu terapiju, kas pazīstama jau senajā Ķīnā, apvienotu ar cilvēka enerģijas līmeni. Faktiski šis aparāts ir bioreakcijas sistēma, kas spēj izmērīt 43 cilvēka orgānu enerģiju, parādot šo informāciju dažādos formātos uz ekrāna. Kad cilvēka biolauks ir redzams krāsās, viņa enerģiju iespējams analizēt, atklājot prāta, ķermeņa un gara saiknes. 2005.gadā tas tika sertificēts, kā medicīniska produkcija Eiropā. Un tikai vēlāk tas nonāca Austrālijā un Krievijā, bet sākums, kā minēju, datējams ar 1995.gadu.

-Cik sen vai nesen šis aparātiņš ir pie mums?

MARIKA: Tas tika atvests šā gada janvāra beigās. Cik man zināms Latvijā vēl darbojas 5 biopulsāri. Man to piedāvāja Šveices firma VIVASAN, ar kuru sadarbojos, tā ražo dabiskus, ekoloģiskus produktus, ēteriskās un masāžas eļļas, dziednieciskus krēmus, kosmētiku, matu krāsas, vitamīnus, vitamīnu sīrupus u.c. Biopulsārs vispirms tika testēts Maskavā, ar to strādāja vairāki ārsti, starp citu, pēta to vēl joprojām, kā aparāts darbojas, kādi ir rezultāti. Mums bija vairāku dienu kursi, kuros tikām apmācīti, kā ar to strādāt, tajos piedalījās cilvēki no visām valstīm, kurās darbojas Vivasan. Un rezultāti ir fantastiski, ar biopulsāra palīdzību tika atklāts pat galvas audzējs.


-Kāds ir šī brīnumaparātiņa praktiskais pielietojums?

MARIKA: Ļoti vienkāršs. Cilvēks uzliek uz aparāta, kuram ir plaukstas forma, savu roku, nedaudz uzspiež to un viņa ķermeņa refleksās zonas, ko nolasa rokas sensors, tiek parādītas kā dinamiski bioreakcijas grafiki reālajā laikā.

-Tiek fiksēta cilvēka aura un tajā…

MARIKA: … parādās viss. Jo mūsu fiziskā enerģija, mūsu emocijas un domas ir slēpto enerģiju starojums, kas izpaužas mūsu bioenerģētiskajā laukā – aurā. Īsi sakot – biopulsārs nolasa cilvēka biolauku, vienlaikus- nosakot katra orgāna enerģijas līmeni. Vai tas ir paaugstināts, pazemināts vai normāls. Tas katram cilvēkam jau jāskatās individuāli. Šajā programmā iestrādāti ļoti konkrēti jautājumi, ko cilvēkam uzdodot var noskaidrot iemeslus, kāpēc šī orgāna enerģijas līmenis ir izmainīts.

-Tīrā diagnosticēšana. Ar šo auras attēlu un uzrādīto veselības stāvokli jūs arī iesakāt cilvēkam doties pie ārsta.

MARIKA: Jā, mēs iesakām doties pie ārsta. Ja aparāts, piemēram, fiksē, ka cilvēka enerģijas līmenis ir ļoti izmainīts, tad tas uzrāda, ka šim cilvēkam jāgriežas pie mediķa. Kas ir galvenais? Aparāts norāda, ka cilvēks vēl nav slims, bet vairs nav arī vesels. Ir tikai izmaiņas biolaukā. Tādos gadījumos sākumā var kaut ko darīt profilaksei, palietot vitamīnus utt. Bet bija gadījums, kad aparāts uzrāda paplašinātas vēnas, bet cilvēks pats to nav gribējis atzīt.

-Pastāstiet, lūdzu arī par to, kā šis aparāts konkrētos gadījumos iesaka to vai citu bioterapiju- padzert lašu eļļu, apelsīnu, vai citrona ēterisko eļļu u.c. Tās visas ir dabiskās vielas.

MARIKA: Jā, tās nāk no šīs Šveices firmas VIVASAN, kuras devīze ir – „Pagriezt cilvēku ar seju pret dabu.” Viņiem ir visi GMP sertifikāti. Kā zināms, lai tos dabūtu, jāizpilda ļoti daudz un ļoti augstas prasības. Ja, piemēram, kādā laukā tiek audzēta lavanda, tad šim laukam pāri nedrīkst lidot lidmašīna. Viņi ir tie, kas izplata šīs ēteriskās eļļas, kas ir dabas produkts, tāpat kā lašu eļļas, kas ir no dziļūdens lašu mīkstuma. Visos šajos preparātos ir ļoti koncentrēta deva, kas cilvēkam vajadzīga. Ēteriskās eļļas ir tikai no dabīgajiem augiem, kas mūsu šūnām ļoti pazīstamas un pieņemamas. Un tad, kad uzsmērējam vai iedzeram iekšķīgi, katru nevaram dzert, bet ir kuras var, organisms tās momentāni pieņem.

-Tas šo garšu atceras jau no aizlaikiem, ka tas viss jau reiz ir bijis…

MARIKA: Jā, atceras. Kaut vai uzsmērējam uz ādas, tas momentāni ieiet limfā, asinsritē un sāk strādāt.

-Kā cilvēki reaģē, kā viņi uzvedas seansa laikā?

MARIKA: Izņemot vienu cilvēku, kurš bija ļoti skeptisks, pārējie bijuši ļoti apmierināti. Dažreiz cilvēki, kuri bijuši uz diagnostiku un kuriem pašiem ir bijuši ļoti labi rezultāti, atved arī savus piederīgos un draugus. Cilvēki, pirmkārt, ir ļoti priecīgi redzēt savu auru, otrkārt, pat ja nav īpašu problēmu, viņi saņem arī atbildes, kas būtu jālieto, savas veselības nostiprināšanai un profilaksei. Jo firma biopulsāru apvienojusi ar savu produkciju. Taču tā ir cilvēka brīva izvēle- iet uz aptieku, vai iegādāties šos dabas produktus.

-Un ko tad tas skeptiķis?

MARIKA: Viņš neko nedzers, neko nedarīs, taču attēls parādīja, ka viņa organismam būtu vajadzīgas mellenes. Bet cilvēks ļoti labi pateica, ka dzīvojot tādā vietā, kur vasarā mellenes būs, un viņš pastiprināti ies un tās ēdīs.

-Nu, izcili!

MARIKA: Jā, ļoti labi, kāda doma cilvēkam tomēr aizķērās. Bet pārsvarā cilvēki ir sajūsmā. Jo šeit vēl ir tā ķēde-pēc ķīniešu metodes, viss ir saistīts. Piemēram, galva nav atdalāma atsevišķi no visa pārējā organisma. Šeit skatāmies visa organisma kontekstā, kur šī saistība ir ļoti labi redzama, kur katram ir problēma. Piemēram, aknas ir enerģijas avots, kas dod mums enerģiju. Kad cilvēks redz, ka viņa aknas jāpatīra, un viņam tiešām trūkst enerģijas, viņš arī saprot, kāpēc ar viņu tā ir. Ieraugot savu auru, primāri jau tas ir brīnums! Jo uz pirkstiem saskaitāmi tie cilvēki, kuriem pašiem Dievs devis spēju, šīs auras redzēt.

-Vai varat minēt kādu piemēru, ko cilvēku aurās esat ieraudzījusi?

MARIKA: Visinteresantākais bija ar grāmatas „Eņģeļu vēstījumi” autori Diānu Bērzu, kurai aurā parādījās atvērts kanāls, kas liecina, ka viņa tiešām var sazināties ar Kosmosu, ar Augstāko Informācijas lauku. Tā kā es nodarbojos ar reiki un pie manis nāk daudzi cilvēki, kuri arī nodarbojas ar reiki vai citām ezotēriskām lietām, tad biopulsārs parāda, ka šāds atvērts kanāls ir vairākiem cilvēkiem, arī mūsu cienījamam akadēmiķim A.Buiķa kungam. Interesanti, ka manai kolēģei parādīja, ka viņai ir problēmas ar kaklu un degunu, bet viņa saka- nekas tāds nav. Otrā dienā viņai sākās iesnas un sāka sāpēt kakls, kaut kāds vīruss. Savulaik pirmais izmēģinājuma trusītis bija mans vīrs, kuram parādīja vainu, par kuru viņš pats nezināja. Atkārtojām diagnostiku vairākas reizes, lai pārliecinātos vai rezultāti būs tādi paši. Tie nemainījās, visas trīs reizes visi punkti bija absolūti vienādi. Sagadījās arī, ka viņam tieši bija jāiet pie ārsta, jātaisa asins analīzes un ārsts pasaka, ka šī problēma jau eksistē.

-Darbs ar šo biopulsāru jums noteikti palīdz arī strādājot ar reiki?.

MARIKA: Reiki un masāžas man palīdz risināt ar biopulsāru atklātās veselības un psiholoģiskās problēmas. Tad, kad sāku nodarboties ar reiki, mana dzīves uztvere pilnībā mainījās. Mainījos es pati un mana dzīve. Atklāju, ka ir tādas lietas, ko vēlos darīt daudz vairāk un labāk. Viens ir reiki, otrs-masāža, un patiesībā varu teikt, ka reiki mani atveda pie VIVASAN. Ļoti ilgi meklēju ēteriskās eļļas, kas būtu 100% dabīgas un tā nonācu arī pie šī aparāta.

-Nejaušību nav. Kā jūs visprecīzāk varētu raksturot reiki būtību?

MARIKA: Iekšējais miers.

-Kas mūsdienās nemaz tik viegli nav sasniedzams.

MARIKA: Ar reiki, pieliekot minimālas pūles, mēs šo iekšējo mieru sasniedzam. Kā arī ticību, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Priekšs manis tas ir bijis vissvarīgākais. Un protams arī tas, ka mēs varam nepārtraukti papildināt savus enerģijas krājumus, kas nes līdzi mīlestību, mieru un gaismu, kuru mēs savas dzīves laikā nepārtraukti tērējam. Un arī varam palīdzēt saviem tuviniekiem un citiem cilvēkiem šos enerģijas krājumus papildināt. Ir ļoti grūti, to raksturot dažos vārdos, tam ir vajadzīgas vairākas stundas.

-Tā būtu pieslēgšanās Augstākam enerģijas laukam?

MARIKA: Jā, protams, jo reiki ir dzīvības garīgā enerģija. Es uzskata, ka tā cilvēkiem ir Dieva dāvana. Tikai katra paša ziņā vai mēs šo palīdzību - dāvanu pieņemam. Tam pat nav jātic, tā darbojas. Ja mēs nodarbojamies ar reiki, dzīve mainās tikai uz labo pusi. Ja ticam un to darām, tad tā ir neizsakāma laimes sajūta, visa pasaule rādās savādāka.

Paldies!


2016-10-21 20:50  |  Skatīts: 2698x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ