Reiki seansi.Reiki seansu
  palīdzība ir neierobežota. Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā atbrīvoties no stresa un slimībām.
Vispirmām kārtām Reiki atjauno organisma spēkus, stiprina imūnsistēmu, nervu sistēmu, uzlabo vielmaiņu, attīra organismu no sārņiem, toksīniem, sakārto cilvēka emocionālo un domu pasauli – samazina stresu, uzlabo darba spējas, miegu, dziedina pat senas emocionālas un fiziskas traumas. Pieaugot pozitīvās enerģijas daudzumam, slimības atkāpjas.

    Reiki terapija lieliski palīdz atveseļoties pēc operācijām, zāļu kūrēm, apstarošanām. Ir gadījumi, ka Reiki dziednieka palīdzību meklē cilvēki, kam tradicionālā medicīna vairs nespēj dot cerību. Tā kā Reiki enerģija ir pozitīva beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, tā sniedz cilvēkam palīdzību visos līmeņos. Dziedinās un cilvēka apziņai atklājas slimības patiesie cēloņi - pozitīvas ticības trūkums un negatīvo enerģiju uzkrājumi. Vienreiz izstrādāts, šis cēlonis vairs neatkārtojas, ja cilvēks ir izpratis tā rašanās iemeslu garīgajā līmenī – nostiprinājis pozitīvu ticību un domāšanu. Ir harmonizējušās dzīvības enerģijas plūsmas, cilvēks ir pavirzījies par soli savā garīgās attīstības ceļā.

      Ar Reiki palīdzību var izprast un atrisināt sarežģītas situācijas savā dzīvē, sakārtot samezglojušās attiecības, sasniegt iecerētos sapņus. Reiki atraisa cilvēka radošo potenciālu, palīdz atklāt un izpaust vēl neapjaustās spējas un slēptos talantus. Reiki prakse dod cilvēkam iespēju kļūt pašam par savas dzīves veidotāju un noteicēju visās jomās.

     Kopā ar Reiki mūsu dzīvē ienāk vairāk dzīvesprieka, veiksmes, panākumu, sirds gudrības – vairāk mīlestības pret sevi un visu dzīvo.

Skatīts: 3429x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ