Ko raksta skolnieki par reiki iniciācijām


04.03.2011 - M.Š.
Iniciācijas laikā jutu siltumu, gaismu. Acu priekšā mainījās krāsas, zila , violeta, balta. Kopā ar tuviniekiem staigājām gar jūru, sēdējām dārzā visu laiku saules staros. Pēc īsas klepus lēkmes elpot kļūva arvien vieglāk. Pacilājoša sajūta, vieglums. Uz beigām sajutu, ka smaidu. Paldies!
28.02.2011 - G.L.
Pirmajā dienā pirms iešanas iekšā, kad bija jānoskaņojas un jāpārdomā ko gribētos mainīt savā dzīvē, nāca raudiens. Pēc iniciācijas asaras un emocijas pašas no sevis "lauzās" ārā. Tik ļoti gribējās visu izraudāt, ka vēl pēc tam nevarēju nomierināties. Jāsaka paldies, ka bija atbalstītāji kam varēja paraudāt uz pleca. Jau pēc pirmajām divām iniciācijām, nākamajā dienā, gribējās visu laiku smaidīt. Un šodien pirms iešanas uz iniciāciju, pasēžot un pārdomājot, ko gribētosmainīt, bija tāds smaidiņš uz lūpām un pēc pēdējām divām iniciācijām gribējās visu laiku smaidīt. Jau pēc  pirmajām divām iniciācijām sajutu rokās siltumu. Es esmu ļoti pateicīga, ka es esmu te un tagad un ka tas ar mani ir noticis. Un protams liels paldies Tev Marika, ka Tu esi manaskolotāja. Reiki 1 līmeņa iegūšana, bija ļoti interesants pārdzīvojums pozitīvā nozīmē. Šodien saņemot iniciāciju pēdējo es plaukstās redzēju baltu bumbu mirdzošu, Tu atvēri plaukstas tā mirdzēja vēl vairāk un Tu viņu man iepūti sirsniņā. Parasti, kad es kaut ko pārdzīvoju es vienmēr noslēdzos sevī un visu pārdzīvoju iekšēji un nevienam to neizrādu un nelaidu nevienu klāt, noslēdzos sevī, tāpēclaikam pēc pirmajām divām iniciācijām tik ļoti nāca raudiens. Paldies vēlreiz Tev Marika!
28.02.2011 - L.A.
Tagad es zinu, ka par iniciāciju var jūsmot. Es arī par to jūsmoju! Paldies, Marika! Katea iniciācija šķita citāda, bet abas bija brīnišķīgas. Pirmajā reizē Marikai atlika vien uzlikt rokas man uz pleciem, un man jau gribējās, izplūst, izkust, pāriet citā agregātstāvoklī. Un tad lai Marika dara visu, kas viņai jādara. Lieliska sajūta. Otrajā reizē mazliet bažījos, ka maģija un burvība jau būs izgaisusi. Bet, nē. Sajūtas bija citas, taču tikpat reibinošas. Jutu, kā pulsē manas rokas, cik karstas ir plaukstas. Šķita, ka siltums burtiski staro āŗā no plaukstām un delnu virspuses. Es  jutos saņēmusi. Ko? Grūti formulēt, bet sajūta bija, ka saņemtais ir jāglabā cieši pie sirds un jālolo. Kad Marika sakrusoja manas rokas man uz krūtīm, šķita, ka tās iegrimst, pazūd, pieskaras katrai miesas un dvēseles šūniņai. Ilgi negribējās laist rokas vaļā, jo negribējās pazaudēt šo burvīgo mirkli. Bet tagad es zinu, ka reiki nekur nepazūd. Tas vienmēr ir man blakus. Tāpat kā Marika. Paldies Tev!
27.03.2011 - A.S.
Paldies, reiki enerģijai, paldies skolotājai Marikai par brīnišķīgo iespēju iepazīties ar šo fantastisko enerģiju -Reiki.
Pirmajā iniciācijā bija pirms iešanas iekšā, ļoti liels satraukums, asaras, uzpeldēja acu priekšā cilvēki, kuri ir ļoti mīļi, svarīgi, bet kuriem savu mīlestību veltu pamaz. Iekšā pārņēma ļoti liels miers un labsajūta, harmonija. Otrajā- jau miers bija lielāks, bet izjutu lielu maigumu, mīlestību, bija sajūta, ka ar mani ir kopā mans sargenģelis, kurš bija līdzās visu laiku. ļoti daudz iekšēju emociju- siltums, mīlestība, emocionāls pacēlums. Paldies!
2011-03-06 09:47  |  Skatīts: 3814x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ