Kraniosakrālā terapija!




K
RANIOSAKRĀLĀ TERAPIJA.

Īpaša pieeja pacientu ārstēšanai, kas veicina būtisku dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos. Atbrīvo ķermeni no iekšējās spriedzes, samazina sāpes un disfunkcijas, kā arī uzlabo kopējo pacienta veselību un visa ķermeņa funkcionalitāti

Kraniosakrālā terapija (lat. Cranum - galva; sacrum - krustu kauls) ir viena no osteopātijas sastāvdaļām. Osteopāti zinātniski pierādījuši, ka ķermenī pastāv ne tikai sirds un elpošanas ritms, bet arī īpašs kraniosakrālais ritms.

 

Katru dienu sastopoties ar stresa un spriedzes situācijām, ķermenis absorbē negatīvās emocijas, kas savukārt, var bojāt Centrālās Nervu Sistēmas vai jebkuras citas organisma sistēmas funkciju. KST atbrīvo ķermeni no spriedzes, stresa, ļauj atslābināties un pašam ķermenim sevi koriģēt. Šī metode ir delikāta un saudzējoša, efektīva visiem vecumiem un var tikt pielietota pat jaundzimušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.

 Kraniosakrālās terapijas pamatidejas:

      Dzīvajiem audiem un dzīvām struktūrām piemīt dabīga kustība.

       Cilvēka organismam ir dāvāts iedzimts regulējošs un dziedinošs spēks.

      Cilvēka organisma struktūras un funkcijas ir cieši saistītas.

       Cilvēks tiek uztverts kā ķermeņa, dvēseles un gara nedalāms iemiesojums, t.i. KST metodes adresējas ne tikai fiziskajam ķermenim, bet arī gan apziņai, gan psiho-emocionālai un garīgai cilvēka sfērai.

Terapiju veic sertificētas Kraniosakrālās terapijas terapeite Marika Vītola

Kraniosakrālo terapiju apguvām pie Ļudmila Zubrij – fiziorehabilitoloģe, kraniosakrālā terapeite. No 2008.g. pasniedz KST Ukrainas Nacionālajā Medicīnas tālākizglītības akadēmijā (НМАПО им. Шупика, Kijevā) kopā ar pasniedzējiem no Šveices un Vācijas.  1999-2014 — Ukrainas-Šveices KST attīstības programmas koordinatore Ukrainā. 1997.-2000.gg. - mācījās Šveices Ķermeņa terapijas institūtā (Cirihē).

Pieteikšanās uz seansu - Marika- 29163360

2016-10-21 20:32  |  Skatīts: 4014x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ