Gongu meditācijas - skaņas terapija! Kraniosakrālā terapija!!!!


 

 
                 
Gongu meditācijas - skaņas terapija!!!

Tukumā, Pils ielā 15a, 3stāvā
( pieteikšanās obligāta pa telefonu 29163360 )
Tibetas dziedošie trauki un gongi rada skaņu, kas ieved dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir sasniegt apgaismību. Lai cilvēks labi justos, visa pamatā ir pareiza enerģētisko centru darbība. 
Skaņa vienmēr ir bijusi savienotāj posms starp cilvēku un dievišķo. Sākotnēji notiks atbrīvošanās no enerģijas blokiem, toksīniem, negācijām un tikai pēc tam var strādāt ar jaunu pozitīvu nodomu rosināšanu dzīvē, mainot apziņu.
Fiziskajā līmenī ar skanošo bļodu un gongu palīdzību ir iespējams atbrīvoties no stresa, hroniska noguruma, depresijas, dziedināt slimības, pārtraukt sāpes un atjaunot enerģijas līdzsvaru organismā, iegūt mieru.
Tā rezultātā parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un dziļi personiski atklājumi. Ietekme saglabājas vairākas dienas un ar katru meditāciju tā paildzinās.
Šāda meditācija ir noderīga arī reizēs, kad jārod atbilde uz kādu jautājumu. Skaņu vibrācijas atdzīvina un ļauj sajusties iekšēji visu spēcīgam un vēl vairāk saplūst ar Visumu. Skaņa ir viss. Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm.

Būsiet mīļi gaidīti!!!KRANIOSAKRĀLĀ TERAPIJA.

Īpaša pieeja pacientu ārstēšanai, kas veicina būtisku dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos. Atbrīvo ķermeni no iekšējās spriedzes, samazina sāpes un disfunkcijas, kā arī uzlabo kopējo pacienta veselību un visa ķermeņa funkcionalitāti

Kraniosakrālā terapija (lat. Cranum - galva; sacrum - krustu kauls) ir viena no osteopātijas sastāvdaļām. Osteopāti zinātniski pierādījuši, ka ķermenī pastāv ne tikai sirds un elpošanas ritms, bet arī īpašs kraniosakrālais ritms.

 Katru dienu sastopoties ar stresa un spriedzes situācijām, ķermenis absorbē negatīvās emocijas, kas savukārt, var bojāt Centrālās Nervu Sistēmas vai jebkuras citas organisma sistēmas funkciju. KST atbrīvo ķermeni no spriedzes, stresa, ļauj atslābināties un pašam ķermenim sevi koriģēt. Šī metode ir delikāta un saudzējoša, efektīva visiem vecumiem un var tikt pielietota pat jaundzimušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.

 Kraniosakrālās terapijas pamatidejas:

      Dzīvajiem audiem un dzīvām struktūrām piemīt dabīga kustība.

       Cilvēka organismam ir dāvāts iedzimts regulējošs un dziedinošs spēks.

      Cilvēka organisma struktūras un funkcijas ir cieši saistītas.

       Cilvēks tiek uztverts kā ķermeņa, dvēseles un gara nedalāms iemiesojums, t.i. KST metodes adresējas ne tikai fiziskajam ķermenim, bet arī gan apziņai, gan psiho-emocionālai un garīgai cilvēka sfērai.

Terapiju veic sertificēta Kraniosakrālās terapijas terapeite Marika Vītola

Pieteikšanās uz seansu - Marika- 29163360

Komentāri (0)  |  2016-01-01 20:37  |  Skatīts: 4914x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ