Reiki aplis


Jau astoto gadu Tukumā.

Reiki aplis

Kas ir Reiki aplis?

Ar Reiki, protams, var dzīvot, sadzīvot un nodarboties individuāli – ik rītu, dienu un vakaru, ik mirkli, kad jūtam nepieciešamību saņemt Reiki enerģiju. Taču tikpat nozīmīgas ir arī grupas nodarbības un Reiki aplis. Īsos vārdos varētu teikt, ka Reiki aplis ir kopīga nodarbība, kurā cilvēki mācās sadzīvot ar sevi un pasauli, mācās būt labestīgi, saprotoši, līdzcietīgi, saņem un dod enerģiju, spēku, dalās pieredzē un iegūst jaunu pieredzi.

Tās ir regulāras tikšanās, piemēram, reizi nedēļā konkrētā dienā un laikā, kad kopā sanāk gan tie, kas jau saņēmuši iniciāciju kādā Reiki līmenī, gan tie, kuri tikai sākuši interesēties par šo dzīvības enerģiju un tās izmantošanu, gan tie kam nepieciešama palīdzība.

Parasti kārtība manos Reiki apļos ir viena un tā pati, lai gan neviena nodarbība nelīdzinās citai.

Tātad, visi, kas ieradušies, sasēžas aplī (obligāti noslēgtā aplī, jo tas vieno visus, kuri tajā piedalās un ļauj enerģijai viegli plūst). Sākumā ir īsa meditācija, kura palīdz atbrīvoties no stresa, noguruma, sāpēm, bailēm un visa cita ko mēs negribam sevī paturēt un atbalstīt. Tā varbūt arī meditācija piedošanai vai izdziedināšanai. Pēc tās laiks tiek veltīts pārrunām. Ikviens, kurš to vēlas, pastāsta, ko piedzīvojis, redzējis, atklājis meditācijā, kādas bijušas izjūtas, uz kādām pārdomām tā pamudinājusi. Skolotājs palīdz izskaidrot kādus būtiskus mirkļus meditācijas laikā un aicina apsvērt, ko redzētais liecina. Protams, pārdzīvojums var būt tik personisks, ka par to stāstīt negribas, tad tas nav jādara. Taču nevajadzētu arī baidīties no savām emocijām, sajūtām, redzējuma, nevajadzētu kaunēties par tām runāt – tieši Reiki aplis ir tā vieta, kurā cilvēks mācās iedziļināties sevī un citos, mācās izprast sevi un savas attiecības ar apkārtējo pasauli.

Tad seko Reiki seanss. Ir iespējams gan grupas seanss, gan pāru seanss, kad Reiki cilvēki cits citam un arī viesiem sniedz dziedinošo, mīlestības pilno, uzmundrinošo, nomierinošo Reiki enerģiju, kas palīdz tikt galā ar stresu, dziedē ķermeni un garu, nomierina un sniedz spēku. Tas ir vienreizējs, individuāls pārdzīvojums gan tam, kas seansu taisa, gan saņēmējam.

Pēc šī savstarpējā seansa mēs kopā sūtam seansu Latvijai – mūsu planētai, mūsu valstij, mūsu pilsētai vai ciemam, mūsu mājai, ģimenei, darbavietai un tiem cilvēkiem, kas to gaida.( tas notiek katru ceturtdienu pl. 20.50 un to var pieņemt jebkurš cilvēks) Seansu taisa ikviens, arī cilvēks, kuram vēl nav Reiki iniciācijas. Tā ir Reiki apļa dalībnieku kopējā lūgšana par uzplaukumu, mieru, labestību, mīlestību.

Nodarbība beigās apļa dalībnieki atkal pārrunā piedzīvoto, šoreiz – seansu laikā. Dalās savās izjūtās, pieredzē. Nereti šīs pārrunas ir tik interesantas, ka atkal un atkal pietrūkst laika, nemaz negribas šķirties…

Protams, Reiki aplis nav obligāts pasākums un par neapmeklēšanu sods nedraud. Steidzīgajā laikmetā šķiet grūti atrast vēl divas stundas, lai regulāri un bez izņēmumiem apmeklētu nodarbības. Jā, nereti tas jādara ar piespiešanos, klusībā norājot sevi par izlaišanos un slinkošanu. Taču ikviens Reiki cilvēks jums bez viltus apgalvos, ka šādas pulcēšanās ir ļoti noderīgas un bez tām dzīve nemaz nav iedomājama. Jo tās sniedz enerģiju, mieru un pārliecību par sevi, saviem spēkiem, un galvenais ticību savai skaistajai nākotnei...

 

Būsiet vienmēr mīļi gaidīti manos Reiki apļos, kas Tukumā notiek jau astoto gadu.

 

Usui Reiki Rioho japāņu tradīcijas Reiki meistare-skolotāja Marika Vītola.

Skatīts: 4366x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ