Labdien!


 

         

Labdien, mani sauc Marika Vītola.

Pēc profesijas esmu grāmatvede ar 10 gadu darba stāžu. Tad 13 gadus strādāju Valsts zemes dienestā, pēdējos 7 Rīgas birojā par kadastra daļas vadītājas vietnieci. Un visu šo laiku esmu meklējusi kaut ko interesantu - dvēselei, ko varētu mācīties. Esmu beigusi daudz un dažādus kursus, pat iestājos Latvijas Universitātē, kur 2 gadus studēju sabiedriskās attiecības...( to es rakstu lai saprotat, ka neesmu nekāda ticīgā Ļudme ha ha ha, ka man tā vienkārši nevar iestāstīt, ka kaut kas darbojas...man vajadzīgi pierādījumi...

Un, tad beidzot 2006. gadā es uzzināju, kas ir Reiki un tajā iemīlējos. Iemīlēju šo gaismu, veselību, mieru un mīlestību nesošo enerģiju. Un šo mācību, kas palīdz cilvēkam iegūt iekšēju mieru, dzīvot vieglāk un laimīgāk, izdziedēt sevi un citus cilvēkus.Un es un mana ģimene ļoti ātri saņēmām pierādījumus, ka tas darbojas.

Visi tie, kas ir saskārušies ar Reiki saka, ka ir dzīve pirms un pēc Reiki...

Kad es saņēmu Reiki 1 līmeni, ja kāds, tad man būtu teicis, ka es būšu Reiki skolotāja, es tam nenoticētu. Bet notikumi, cilvēki un viss manā dzīvē sakārtojās tā, ka 2008. gadā mani palūdza cilvēki, lai sāku vadīt Reiki apļus Tukumā. Un man bij jāmācās tālāk...Un 2011.gada 19.janvārī es saņēmu Usui Reiki Rioho japāņu tradīcijas meistara- skolotāja iniciāciju un sertifikātu.

Paldies maniem mīļajiem skolotājiem Mihailam un Angelīnai Mošenkoviem un visiem tiem cilvēkiem Tukumā, kas man uzticējās un izvēlējās šo ceļu, un palīdzēja saprast pa kuru ceļu man jāiet... Tā nu es eju pa šo ceļu, turpinu mācīties un mācu citus.

Otra mana sirdslieta ir ājurvēdas masāžas un aromterapija. Ar tām sāku nodarboties 2007. gadā. Un šīs visas manas sirdslietas – Reiki un masāža, aromterapija tik labi der kopā un viena otru papildina... Tā ir tik lieliska sajuta, kad Tu vari darīt citu cilvēku laimīgu, kad viņš pieceļas pēc seansa vai masāžas un ir mierā un harmonijā... Un, kad Tu redzi pēc Reiki iniciācijas visas pozitīvās izmaiņas, kas notiek ar cilvēku...tās nevar ne aprakstīt ne izstāstīt, tas ir jāredz vai jāizjūt pašam... Ko arī Jums novēlu!

Trešā mana sirdslieta ir Gongi. 8 gadus vadot meditācijas redzēju cik grūti cilvēkiem ir atslābināties. Un ejot pati uz gongu meditācijām redzēju, kā gongi palīdz daudz vieglāk atslābināties, kā gongi attīra, dziedē un piepilda ar enerģiju. Un sapratu, ka vēlos arī tādā veidā palīdzēt cilvēkiem. Gongu spēli apguvu 2014,gadā pie Alīcijas un Ričarda Eliakas. No 2015.gada spēlēju Gongus un vadu Gongu meditācijas - skaņas terapiju. Šīs meditācijas palīdz cilvēkiem nomierināt prātu, atslābināties, atbrīvoties no stresa...( vairāk lasiet mājas lapas sadaļā Gongi)

Un vēl viens milzīgs brīnums pie manis atnāca -  kraniosakrālā terapija ar fantastisko pasniedzēju Ludmillu Zubrij, kas papildina jau visu iesākto un tik labi der kopā ar Reiki un masāžām. ( vairāk lasīt sadaļā kraniosakrālā terapija)

Un vēl pagājušajā rudeni piepildīju savu senu sapni - sāku gleznot...tikai mācos, bet tie kas iegādājušies manas bildes...stāsta, ka tās ārstē, nomierina un pieplda ar enerģiju....

Paldies maniem Eņģeļiem, Reiki, Sai Babam un visām tām enerģijām, kas mani ved un pavada šajā ceļā. Un paldies maniem brīnišķīgajiem skolniekiem un klientiem, ka Jūs man esat!!!


Lai Jums veicās un esiet laimīgi!!!

Reiki  skolotājam, gongu meistare,  Marika Vītola.

 

 

Skatīts: 6389x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ